Klip rám A4 shop

klip rám A4

Klip rám A4 je určený nie len pre obytné, ale aj kancelárske použitie. Slúži tiež na zarámovanie reklamných fotografií, Klip rám A4 je vhodný na rámovanie diplomov, oznamov, kresieb detí, rodinných portrétov, svadobných fotografií, plagátov a grafických listov. Klip rám A4 sa tiež dá použiť na verejných miestach ako sú galérie, na rámovanie umeleckých diel.

Klip rám A4 normálne sklo

clip rám A4

Klip rám A4 antireflexné sklo zabezpečí, aby fotografia vynikla bez rôznych odrazov z osvetlenia. Slúži pre zavesenie vašich fotografií z dovolenky, kovové spony sú sotva viditeľné, preto je univerzálnym doplnkom vášho interiéru a najcennejších spomienok. Montážne spony sú pre vertikálnu, alebo horizontálnu orientáciu. Klip rám A4 sa dajú použiť aj na položenie na stôl pomocou akrylového alebo kovového stojančeka.

 

Na výber 57 druhov rámov, 3 druhy skla od rozmeru 9 x 13 po 70 x 100 cm, možnosť rámovania obrazov až do hrúbky 4 cm pomocou pružnej spony. Sklo hrubé 2 mm s brúsenými hranami má obojstrannú papierovú paspartu / čierno – bielu/ z perforáciou.