EuroClip 40x50 cm Hama

eroclip 40x50

Euroclipový rám je určený nie len pre obytné, ale aj kancelárske použitie. Slúži tiež na zarámovanie reklamných fotografií, diplomov, oznamov, kresieb detí, rodinných portrétov, svadobných fotografií, plagátov a grafických listov. Euroclip 40x50 sa tiež dá použiť na verejných miestach ako sú galérie, na rámovanie umeleckých diel.

EuroClip 40x50 normálne sklom

euro-clip 40x50

Kvalitnejšie antireflexné sklo zabezpečí, aby fotografia vynikla bez rôznych odrazov z osvetlenia. EuroClip 40x50 slúži pre zavesenie vašich fotografií z dovolenky, kovové spony sú sotva viditeľné, preto je univerzálnym doplnkom vášho interiéru a najcennejších spomienok. Montážne spony sú pre vertikálnu, alebo horizontálnu orientáciu. EuroClip rámy sa dajú použiť aj na položenie na stôl pomocou akrylového alebo kovového stojančeka.

 

Na výber 57 druhov rámov, 3 druhy skla od rozmeru 9 x 13 po 70 x 100 cm, možnosť rámovania obrazov až do hrúbky 4 cm pomocou pružnej spony. Sklo hrubé 2 mm s brúsenými hranami má obojstrannú papierovú paspartu / čierno – bielu/ z perforáciou.